Autocar Iași - Călărași

Iași Călărași
Microbuz
Mercedes Sprinter
#499 LICORSER (Iasi)
03:00
04 Feb
str. Gării 22, Autog...
2 ore 30 minute
05:30
04 Feb
Autogara, str. Alexa...
9.3
75 RON
Preț general: 75 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz cu 18 locuri
Mercedes Sprinter
#423 Vest Auto
06:45
04 Feb
Autogara Transbus Co...
2 ore 30 minute
09:15
04 Feb
Pe traseu
9.4
75 RON
Preț general: 75 RON
Copii 0 - 6 ani: 38 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz cu 18 locuri
Mercedes Sprinter
#424 Vest Auto
07:45
04 Feb
Autogara Transbus Co...
2 ore 30 minute
10:15
04 Feb
Pe traseu
9.4
75 RON
Preț general: 75 RON
Copii 0 - 6 ani: 38 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz
Mercedes O815
#467 Transmixt (Suceava)
09:45
04 Feb
str. Gării 22, Autog...
2 ore 15 minute
12:00
04 Feb
Autogara, str. Alexa...
9.2
65 RON
Preț general: 65 RON
Copii 0 - 6 ani: 35 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz
Mercedes O815
#605 Transmixt (Bacau)
10:30
04 Feb
str. Gării 22, Autog...
2 ore 45 minute
13:15
04 Feb
Autogara, Adresa: R1...
9
260 MDL
Preț general: 260 MDL
Copii 0 - 6 ani: 130 MDL
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz
Mercedes O815
#465 Transmixt (Piatra-Neamt)
11:30
04 Feb
str. Gării 22, Autog...
2 ore 30 minute
14:00
04 Feb
Autogara, str. Alexa...
9.1
65 RON
Preț general: 65 RON
Copii 0 - 6 ani: 35 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz
Mercedes O815
#438 Transmixt (Iași)
12:15
04 Feb
str. Gării 22, Autog...
2 ore 15 minute
14:30
04 Feb
Autogara, Adresa: R1...
9.4
65 RON
Preț general: 65 RON
Copii 0 - 6 ani: 35 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz
Mercedes O815
#451 Transmixt (Iași)
13:00
04 Feb
str. Gării 22, Autog...
2 ore
15:00
04 Feb
Autogara, Adresa: R1...
9.3
65 RON
Preț general: 65 RON
Copii 0 - 6 ani: 35 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Microbuz
Mercedes Sprinter
#402 LICORSER (Iasi)
15:45
04 Feb
Autogara Transbus Co...
2 ore 45 minute
18:30
04 Feb
Autogara, str. Alexa...
9.4
75 RON
Preț general: 75 RON
>10 locuri libere
Iași Călărași
Autocar cu 20 locuri
Otokar
#253 SVS Iasi
17:30
04 Feb
Autogara Transbus Co...
2 ore 30 minute
20:00
04 Feb
Pe traseu
9.2
75 RON
Preț general: 75 RON
Copil până la 2 ani: 38 RON
>10 locuri libere
Descărcaţi gratuit aplicaţia AutocareMD
pentru acces mai rapid si comod
Rezervare rapidă
Notificări despre călătoriile apropiate
Notificări despre reduceri la destinațiile preferate
Anularea rezervării din aplicație
Istoria călătoriilor
Invităm companiile de transport în parteneriat
Veți putea vinde locurile în autobuz în această direcție sau în alte direcții pe AutobuseMD
Copyright © 2023 AutobuseMD